Kontakt

TANAKE

Adres:
ul. Puławska 426
02-884 Warszawa

Telefon:
tel.: +48 (22) 336 90 40
fax: +48 (22) 336 90 49

E-mail:
nts@tanake.com.pl
nts.tanake.com.pl

Godziny otwarcia: pon. – pt. 8.00 – 16.00

Magazyn: pon. – pt. 8.00 – 15.30

Rafał Majerowicz
Dyrektor Wydziału Nawodnień i Techniki Szklarniowej
tel. (22) 336 90 30
majerowicz@tanake.com.pl

Cezary Gazda
Specjalista ds. nawadniania
tel. (22) 336 90 32
gazda@tanake.com.pl

Sławomir Wiśniewski
Specjalista ds. techniki szklarniowej
tel. (22) 336 90 31
wisniewski@tanake.com.pl

Przemysław Szamota
Projektant (tereny zieleni)
tel. (22) 336 91 12
szamota@tanake.com.pl

Jacek Molenda
Projektant (uprawy polowe i pod osłonami)
tel. (22) 336 90 35
molenda@tanake.com.pl

Dariusz Skotak
Specjalista ds. logistyki
tel. (22) 336 90 36
skotak@tanake.com.pl

Norbert Bolmiński
Dział obsługi klienta
tel. (22) 336 90 41
bolminski@tanake.com.pl

Dariusz Kanclerski
Dział obsługi klienta
tel. (22) 336 90 67
kanclerski@tanake.com.pl

Karol Czerwiak
Pre-Sales Manager
tel. 502 065 713
czerwiak@tanake.com.pl

Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 (22) 336 90 40 lub
Napisz do nas