Projekt systemu

Szanowni Państwo, z uwagi na zmiany organizacyjne nie przyjmujemy obecnie zamówień na wykonanie projektu systemu nawadniającego dla ogrodu i innych terenów zieleni. Poniższe informacje prosimy w tym czasie traktować jedynie informacyjnie. O zmianach poinformujemy Państwa niezwłocznie. Przepraszamy za utrudnienia.

Zamów projekt systemu

Projekty wykonywane są najczęściej dla ogrodów i innych terenów zieleni, w związku z czym poniższe informacje dotyczą tego typu obiektów. Jeśli masz inny obiekt do nawodnienia prosimy o kontakt pod nr tel. 22 336 90 40 lub na adres: nts@tanake.com.pl

W celu zamówienia projektu systemu nawadniającego prosimy wypełnić formularz oraz dołączyć plan obiektu. Jeśli plan obiektu nie zawiera wymiarów konieczne jest uprzednie naniesienie wymiaru umożliwiającego wyskalowanie rysunku. Na planie prosimy zaznaczyć miejsce przyłącza wodnego oraz preferowaną lokalizację sterownika i czujnika opadu deszczu. Oprócz planu można dołączyć inne załączniki, np. krzywą przepływu pompy.

W polu “Dane do projektu” prosimy wpisać rodzaj zasilania wodnego (wodociąg / pompa) oraz parametry źródła wody do nawodnień, tj. ciśnienie i przepływ. Jak określić te parametry dowiesz się z poradników, które zamieszczamy poniżej. Można tu podać również inne istotne informacje, które należy uwzględnić przy wykonywaniu projektu.

Przed złożeniem zamówienia prosimy zapoznać się z ogólnymi zasadami wykonywania projektów, z których dowiesz się co zawiera i ile kosztuje projekt. Dla klientów zdecydowanych na późniejszy zakup systemu wg specyfikacji projektowej, projekt wykonywany jest bezpłatnie. Pobieramy jedynie kaucję, zwracaną w formie rabatu przy zakupie materiałów.

Jak przygotować dane do projektu

Zobacz przykładowe projekty

blank
blank
blank
blank

    Prześlij zgłoszenie

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 (22) 336 90 40 lub
    Napisz do nas