Usługi

Firma TANAKE świadczy zróżnicowany zakres usług w zależności od typu obiektu i rodzaju instalacji przewidzianej do wykonania.

Uslugi_1

Usługi standardowe

Odnośnie „nawadniania tradycyjnego” z przeznaczeniem na: tereny zieleni, obiekty sportowe, uprawy polowe i uprawy pod osłonami świadczymy usługi w zakresie:

  • sprzedaży materiałów ze stałej oferty magazynowej,
  • realizacji zamówień specjalnych na towary nie występujące w stałej ofercie magazynowej,
  • doradztwa technicznego w zakresie właściwego doboru elementów systemu dla tych z Państwa, którzy decydują się na samodzielny montaż instalacji (wykonanie koncepcji systemu nawadniającego wraz z wyceną materiałów, porady odnośnie prac montażowych),
  • projektowania systemów nawadniających w oparciu o materiały z naszej oferty handlowej,
  • aranżowania prac montażowych z udziałem firm instalatorskich zaopatrujących się w naszej firmie dla tych z Państwa, którzy życzą sobie usługę „pod klucz”.

Pod hasłem „nawadnianie tradycyjne” rozumiemy systemy oparte na zraszaczach wynurzalnych i polowych, mikrozraszaczach i zamgławiaczach niskociśnieniowych oraz liniach kroplujących i kroplownikach indywidualnych. Systemy te mogą być wyposażone w zestawy filtracyjne oraz proste urządzenia do nawożenia, takie jak dozowniki inżektorowe i proporcjonalne.

Kompleksowa realizacja inwestycji

W przypadku realizacji inwestycji bardziej zaawansowanych technicznie, wymagających specjalistycznej wiedzy i wysokich kwalifikacji, oferujemy Państwu usługi polegające na kompleksowej obsłudze inwestycji. Według uproszczonego schematu proces obsługi inwestycji przebiega następująco: rozpoznanie potrzeb klienta, dobór elementów składowych systemu, dostarczenie materiałów na obiekt, montaż instalacji, kalibracja i rozruch systemu. Powyższy zakres usług odnosi się do następujących obiektów i rodzajów instalacji:

  • polowe i szklarniowe ramiona zraszające
  • zamgławianie wysokociśnieniowe
  • nawadnianie wraz z nawożeniem przy wykorzystaniu mieszalników nawozowych
  • sterowanie klimatem
  • dezynfekcja UV pożywki uzyskiwanej z drenażu w systemach obiegu zamkniętego

Prace montażowe mogą być prowadzone przez serwis TANAKE lub przy udziale naszych partnerów handlowych.

Uslugi_2
Uslugi_3

Serwis

Naszym klientom, posiadającym instalacje wykonane wg formuły „kompleksowa realizacja inwestycji”, zapewniamy w trakcie trwania okresu gwarancyjnego serwis gwarancyjny. Po jego ustaniu oferujemy serwis pogwarancyjny. Stałym klientom staramy się dostarczać informacji i porad odnośnie najnowszych rozwiązań wprowadzanych przez producentów urządzeń, które mogą mieć zastosowanie w ich instalacjach. Odnosi się to głównie do producentów z branży ogrodniczej posiadających obiekty szklarniowe wyposażone w bardzo zaawansowane technicznie instalacje służące do automatyzacji procesów produkcji. W zależności od ilości zleceń związanych z obsługą stałych klientów staramy się także oferować usługi serwisowe dla klientów posiadających urządzenia z naszej oferty handlowej, a nie korzystających w przeszłości z naszych usług.

Szkolenia

Okresowo przeprowadzamy szkolenia z projektowania systemów nawadniających dla firm instalatorskich działających w branży terenów zieleni. Szkolenia te organizowane są zwykle w miesiącach marzec/kwiecień, a więc bezpośrednio przed rozpoczęciem nowego sezonu. Informacji na temat planowanych szkoleń prosimy szukać na naszej stronie internetowej. Możliwe jest także organizowanie szkoleń indywidualnych, przeprowadzanych w siedzibie firmy. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Z myślą o nowo powstających firmach instalacyjnych z branży terenów zieleni opracowaliśmy także „Poradnik podstawowych zasad projektowania i montażu instalacji nawadniających” dostępny w zakładce DO POBRANIA. Dla projektantów i dla firm instalacyjnych oferujemy pierwszy polski program komputerowy do projektowania systemów nawadniających na terenach zieleni – IRRIGARDEN. Więcej informacji o programie szukaj w zakładce IRRIGARDEN.

Uslugi_4
Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 (22) 336 90 40 lub
Napisz do nas