O firmie

TANAKE

Firma TANAKE jest importerem i dystrybutorem urządzeń do nawadniania oferowanych przez czołowych producentów na świecie. Specjalizujemy się także w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów produkcji w obiektach szklarniowych.

Na polskim rynku firma działa od 1978 roku i początkowo zajmowała się wdrażaniem supernowoczesnej wówczas technologii nawodnień oraz uzdatnianiem wody. Znaczący rozwój firmy datuje się od połowy lat 90-tych wraz z nastaniem gospodarki rynkowej i rozwojem rynku nawodnień w naszym kraju. Brak specjalistycznych firm instalatorskich wytyczył w owym czasie handlowo – usługowy profil naszej działalności. Od 1998 roku firma skupia się na działalności handlowej, polegającej na imporcie urządzeń do nawadniania i dystrybucji tychże poprzez sieć dystrybutorów na terenie całego kraju. Prowadzimy także sprzedaż dla klientów indywidualnych. Z myślą o nich świadczymy usługi w zakresie projektowania systemów nawadniających w oparciu o oferowane przez nas urządzenia. Niezależnie od tego, w tym samym czasie, rozpoczęliśmy działalność na rynku ogrodniczym oferując holenderską technologię w zakresie automatyzacji procesów produkcji w obiektach szklarniowych. Ten obszar działalności, w miarę przyrostu zainstalowanych urządzeń, spowodował uruchomienie specjalistycznego zespołu serwisowego. Rozpoczęliśmy także własną produkcję podzespołów niektórych urządzeń importowanych wcześniej w całości z Holandii. Obecnie współpracujemy z wieloma gospodarstwami ogrodniczymi w Polsce, które powierzyły nam wyposażenie swoich obiektów oraz stałą opiekę serwisową.

Pełny zakres usług świadczonych przez TANAKE przedstawiamy w zakładce USŁUGI.

blank

Nawadnianie

Od 1990 roku jesteśmy przedstawicielem w Polsce izraelskiej firmy NAAN. Firma NAAN powstała w 1937 roku i specjalizuje się w produkcji zraszaczy polowych, mikrozraszaczy i linii kroplujących. W ofercie firmy znajdują się także zraszacze wynurzalne przeznaczone do nawadniania terenów zieleni. W 2001 roku firma NAAN połączyła się z firmą DAN, założoną w Izraelu w 1970 roku, specjalizującą się w produkcji zaawansowanych technologicznie mikrozraszaczy i systemów kontroli klimatu. Nowa firma przyjęła nazwę NAANDAN. Od 2007 roku, po kolejnej transformacji i połączeniu z indyjską firmą JAIN, nazwa firmy brzmi NAANDANJAIN IRRIGATION.

Nawadnianie

Od 2006 roku jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy RAIN BIRD. Firma RAIN BIRD powstała w 1933 roku konstruując pierwszy na świecie zraszacz impaktowy. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji zraszaczy wynurzalnych przeznaczonych do nawadniania terenów zieleni i obiektów sportowych. W swojej ofercie posiada także zraszacze polowe, mikronawodnienia, zawory elektromagnetyczne oraz systemy sterowania. Ponadto specjalizuje się w produkcji zraszaczy i systemów sterowania do nawodnień pól golfowych.

blank
blank

Technika Szklarniowa

Od 1997 roku jesteśmy przedstawicielem w Polsce holenderskiej firmy VanVliet, noszącej obecnie nazwę HortiMax. Firma produkuje wysokiej jakości mieszalniki nawozowe, komputery klimatyczne i nawodnieniowe, oprogramowanie do obsługi powyższych komputerów instalowane na komputerach typu PC, urządzenia do dezynfekcji pożywki za pomocą promieniowania UV oraz wiele innych urządzeń wspomagających produkcję ogrodniczą.

Oferta uzupełniająca

Oprócz wymienionych marek wiodących dysponujemy szeroką gamą urządzeń peryferyjnych pozwalających na skompletowanie dowolnego systemu nawadniającego, a także urządzenia o innym zastosowaniu od wymienionych powyżej. Pełny zakres urządzeń oferowanych przez TANAKE przedstawiamy w zakładkach SKLEP oraz DO POBRANIA.

Poszukując skutecznego narzędzia do sporządzania projektów systemów nawadniających w ogrodach przydomowych dla coraz większej liczby klientów indywidualnych opracowaliśmy własny program komputerowy pod nazwą IRRIGARDEN. Od momentu ukazania się w sierpniu 2004 r. zainteresowanie programem wśród projektantów i firm instalatorskim jest bardzo duże, co przynosi nam wielką satysfakcję i utwierdza w przekonaniu o słuszności podjętych działań.

Liczymy, że bogata oferta handlowa pochodząca od najlepszych producentów na świecie, przy konkurencyjnych cenach, zyska Państwa zaufanie i skłoni do wyboru oferowanych przez nas urządzeń. My natomiast, ze swej strony, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę, doradztwo przy wyborze właściwych materiałów oraz serwis nabytych urządzeń.

blank
Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 (22) 336 90 40 lub
Napisz do nas